ОСВЯЧЕННЯ КОЗАЦЬКОГО ЗНАМЕНА НА МОЩАХ ОСТАНЬОГО ОТАМАНА

19 березня 2017 р. в 3-тю неділю Великого посту (Хрестопоклонну) наш храм-вагончик відвідав Вадим Короб, козак з Марганецько-Бузько-Токмаківської паланки, для освячення козацького знаменна (хоругви) на мощах останього отамана війська Запорозького, Низоворо – праведного Петра Калнишевського. Був відслужений молебень до Господа Бога з читанням акафісту перед “Козацькою” іконою Божої матері, після чого настоятель храму, ієрей Іоанн, освятив нове козацьке знамено. До молитви долучився Іван Матвієнко, похідний отаман  Спілки Вільних Козаків.
Після освячення відбулася дружна бесіда, під час якої обговорювались питтання розвитку православного козацтва в Україні і вірності козаків матері Церкві (канонічній). А також обговорувалися плани по зустрічі святих мощів які в майбутньому будуть поверненні батьківщині.
Нагадаємо що свій земний шлях Петро Іванович Калнишевський закінчив на Соловках, після 25-річного увязнення.

Козацькому роду нема переводу!