Громадські слухання щодо прийняття детального плану території під храм Петра Калнишевсьнкого

5 березня 2021 р. у приміщенні районної адміністрації Запорізької міської ради по Комунарському району відбулися громадські слухання. Розглядали два питання.

Перший, про прийняття детального плану території щодо розвитку і розбудови декількох нових мікрорайонів житлового масиву «Південний» з облагородженням прилеглої території, в тому числі гребного каналу.

Другий, про прийняття детального плану території щодо розміщення на 3-му Південному мікрорайоні храму на честь праведного Петра Калнишевського (частина території кварталу №3 житлового району Південний, обмеженої вул. 40-річчя Перемоги, вул. Водограйною та внутрішньо квартальним проїздом).

Всі присутні оцінили обидва розробленні детальні плани та одноголосно їх підтримали.

Винесли подяку сім’ї архітекторів пану Юрію та пані Оксані Лукашевим за клопіткий труд по розробці детальних планів і дуже гарну їх презентацію. LUKASHEV architects попрацювали на славу.

ТЕКСТОВІ МАТЕРІАЛИ

ГРАФІЧНІ МАТЕРІАЛИ

Заява Про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

Рішення виконавчого комітету Запорізької міської ради про надання згоди на розроблення детального плану від 29.05.2020 №232